Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Starptautiskā putras diena

Publicēts Pirmdiena, 13 Oktobris 2014

10.oktobris ir īpašs ar to, ka pasaulē kopš 1994. gada tiek atzīmēta starptautiskā putras diena. Graudaugu putras ir enerģijas un spēka avots , tāpēc mūsu centrā tās tiek gatavotas bieži – gandrīz katru dienu. Brokastīs „Rasas pērlēs” iecienītas ir auzu pārslu, mannas, prosas, kukurūzas biezputras, savukārt pusdienās vai vakariņās- griķu, miežu putraimu vai grūbu biezputras ar dažādām piedevām. Tā kā uztura speciālisti atzīst, ka aptuveni pusei no uztura ir jāveido graudaugu produktiem, ēdienreizēs tiek piedāvāti arī makaroni.


Mūsu zemē putru ēšanai ir senas tradīcijas, tāpēc atbalsta centra sociālās darbinieces Sandra, Santa un Agita 10.oktobra pēcpusdienā organizēja starptautiskajai putras dienai veltītu pasākumu, lai veicinātu bērnu un pieaugušo zināšanas par graudaugu lomu uzturā. Kamēr ārā lielajā tūristu katlā gatavojās grūbu biezputra, zālē centra iemītnieki skatījās speciālistu sagatavoto prezentāciju, centās atpazīt graudaugu un putraimu paraugus, minēja mīklas, skatījās multeni par Mašu un biezputru. Pasākuma noslēgumā visi mielojās ar Sandras gatavoto putru – tā kopā ar gaļas sacepumu bija izdevusies tik garda, ka nekas pāri nepalika.

Komentāri   

# testAlfons Trīcvaidziņs 2015-01-05 12:49
Test test test :-?

Mājas lapas iepriekšējais variants.