Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Jauns slidkalniņš rotaļu telpai

Publicēts Ceturtdiena, 02 Oktobris 2014

Esam saņēmuši ļoti noderīgu dāvinājumu no Anglijā dzīvojošo Latvijas jauniešu labdarības organizācijas „Giving for Latvia”. Mūsu Atbalsta mājas bērnu rotaļu istabai Londonas jaunieši ir ziedojuši līdzekļus, par kuriem iegādāts jauns slidkalniņš rotaļu telpai. Lai mūsu centra bērnu prieks par slidkalniņu vairo tālumā no dzimtenes esošo jauniešu izturību un veiksmi! Īpaša pateicība Danielai Utānei, kura vairākus gadus koordinē sadarbību starp Latvijas krīzes centriem un labdarības organizāciju „Giving for Latvia” Anglijā.

Mājas lapas iepriekšējais variants.