Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Stādīšanas talka „Rasas pērlēs”

Publicēts Pirmdiena, 26 Maijs 2014

Maija mēneša sākums mūs ar labiem laika apstākļiem nelutināja. Tāpēc augļu koku un puķu stādīšana bija jāatliek uz mēneša otro pusi. 21. maijā pēc kolektīva kopsapulces centra darbinieki , paņēmuši darba rīkus, devās uz dārzu, līdzi vedot ābeļu, bumbieru, plūmju un ķiršu kociņu, upeņu krūmu  stādus. Pirms tam izraka nepārziemojušos iepriekš stādītos kociņus. Jauniestādītie  kociņi un krūmi tika kārtīgi aplieti, lai ātrāk ieaug un nes augļus un ogas par prieku centra bērniem. Pēc tam darbošanās pārcēlās uz centra teritoriju. Tika retinātas ziemcietes puķu dobēs, no jauna stādītas puķes pie Atbalsta mājas, iestādīti košumkrūmi pie Vecāku atbalsta mājas. Sakarā ar teritorijas labiekārtošanas darbiem bija nepieciešamība pārstādīt pirms 4 gadiem iestādīto sudrabegli. Tagad tā atradīsies aiz Vecāku atbalsta mājas, būs redzama no centra teritorijā iebraucamā ceļa, tur būs vairāk vietas brīvai augšanai, netraucējot bērnu aktivitātēm.

Mājas lapas iepriekšējais variants.