Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

„Plakāts top!” „Rasas pērlēs”

Publicēts Pirmdiena, 29 Decembris 2014

Projekta „STOPKRĀNS vardarbībai” ietvaros notikusi otrā aktivitāte „Plakāts top!”. Aktivitātes galvenais uzdevums bija izveidot plakātus, kas aicina būt iecietīgiem un mazināt vardarbību vienaudžu vidū. Plakātos ir atspoguļota bērnu izpratne par vardarbību un tās negatīvo ietekmi uz savstarpējām attiecībām.
Projekta darba grupas dalībnieki piedāvāja bērniem vairākus plakātu izstrādāšanas paņēmienus un idejas. Viena no plakātu sērijām aicina ievērot 12 audzināšanas pamatprincipus. Lai atspoguļotu šo ideju, bērniem bija iespēja izvēlēties fotografēšanu, aplicēšanu, vai zīmēšanu dažādās tehnikās. Tāpat visa mēneša garumā tika vākti bukleti un reklāmas lapiņas, kas informē par iecietību un draudzīgām vienaudžu attiecībām. Savāktie materiāli tika izmantoti par pamatu plakāta veidošanā, papildinot tos ar komiksu stila zīmējumiem. Plakātu veidošanas procesā bērni tika aicināti izmantot netradicionālas figūras un formas, uz kurām atspoguļot emocijas, kas izpaužas vardarbīgā uzvedībā.
Aktivitātes „Plakāts top!” ietvaros notiek izveidoto plakātu nogādāšana dažādās izglītības iestādēs, ar iespēju bērniem no skolām aplūkot plakātu izstādi, aktualizējot vardarbības problēmu vienaudžu vidū.

Kontakti:
Gunita Ločmele
Projekta koordinatore
Mob.t. + 371 26538388
T. +371 64563494
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mājas lapas iepriekšējais variants.