Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Veiksmīgi notikusi pirmā projekta aktivitāte „Spēle spēlei”!

Publicēts Pirmdiena, 29 Decembris 2014

20.oktobrī projekta darba grupas dalībnieki Marina Romanovska, Santa Everte, Sarmīte Ozoliņa, Gunita Ločmele, Nauris Pomers, Elmārs Rakstiņš un brīvprātīgais aktivitāšu organizētājs Ingus Zaharāns organizēja pirmo projekta aktivitāti „Spēle spēlei”, kurā piedalījās bērni no „Rasas pērlēm”. Dalībnieki dalījās komandās un veica vairākus pārbaudījumus cīnoties par galveno balvu - projekta „STOPKRĀNS vardarbībai” ceļojošo kausu! Aktivitātē tika izmantotas dažādu neformālās izglītības metožu elementi un tradicionālās spēles, piemēram, iepazīšanās spēles, saliedēšanās spēles, iecietības veicināšanas spēles, komandas veidošanas spēles, konfliktu risināšanas spēles, enerģijas izlādes un uzņemšanas spēles, kā arī atpūtas spēles. Tādā veidā tika veicinātas bērnu saliedēšanās, komunikācijas spējas un spēja iekļauties grupā.
Nākamajos mēnešos gaidāmas jaunas, „Rasas pērlēs” nebijušas aktivitātes kā „Teatrāli”, „Simulators”, „Plakāts top!”, notiek sarunas par sadarbības iespējām ar Balvu, Viļakas, Baltinavas un arī Rugāju izglītības iestādēm.
 

Kontakti:
Gunita Ločmele
Projekta koordinatore
Mob.t. + 371 26538388
T. +371 64563494

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mājas lapas iepriekšējais variants.