Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Uzkrājam saules enerģiju

Publicēts Piektdiena, 08 Jūlijs 2022

   2021. gada nogalē saņēmām priecīgu ziņu, ka esam atbalstīti “AS “Latvenergo” atbalsts sociālās palīdzības organizācijām energoefektīvu risinājumu ieviešanai” konkursā. Sadarbībā ar Ziedot.lv un Latvijas Bērnu fondu sagatavojām nepieciešamo dokumentāciju, veicām jumta remontdarbus, SIA Alūksnes Energoceltnieks veica sadalnes pārbūvi, lai varam pieslēgt mikroģeneratora inventoru , līdz rezultātā elektroenerģijas ražošanas iekārta ar  39 saules paneļiem uz mūsu centrālās ēkas jumta -paldies RIGE vantage puišiem Arnoldam un Kārlim- 4. jūlija rītā ir uzsākusi darbību. Esam pateicīgi visiem, pirmām kārtām AS “Latvenergo” ,kas mūs atbalstīja, lai varam ieviest energoefektivitāti. Ar nepacietību gaidām 1. augustu, kad zināsim, kāds ir mūsu pirmā mēneša ieguvums šajā konkursā.

 

 

Mājas lapas iepriekšējais variants.