Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Vasara vēl atmiņā

Publicēts Trešdiena, 01 Oktobris 2014

Visu vasaru atbalsta centrā notika aktivitātes projekta „Sociālās palīdzības sniegšana” ietvaros. Iesaistītās sievietes ,čakli darbojoties, jau jūnija pirmajā nedēļā uzsāka ziemas krājumu veidošanu „Rasas pērļu” klientu vajadzībām. Vispirms uz saldētavu nonāca smalki sagrieztas dilles un rabarberi. Tas būs labs papildinājums ēdienu gatavošanas daudzveidībai centrā. Vecāku atbalsta mājas virtuvē mērķa grupas klientes mācījās gatavot jaunus salātus, zupas un pamatēdienus, cepa picu, plātsmaizes un kūkas, apguva galda klāšanas kultūru un ,protams, cienāja klātesošos ar pagatavotajiem gardumiem.


Projekta sievietes darbojās ne tikai vecāku atbalsta mājas virtuvē, bet arī apguva jaunas iemaņas mājturībā, mācoties tapot, uzlabojot tamborēšanas un adīšanas prasmi. Par to, cik daudz skaistu lietu var pagatavot pašu rokām, viņas pārliecinājās, apmeklējot Rugāju novada muzeju. Šī ekskursija kalpoja iedvesmai, lai radītu vēl vairāk skaistu izstrādājumu tapojot, tamborējot, marmorizējot un dekupējot sveces, šujot un adot mīkstās rotaļlietas, kleitas un priekšautus, dekoratīvi iededzinot koku u.c.

Vasaras vidū viena no projekta dalībniecēm palīdzēja pavārēm konservēšanas darbos - vairāk kā 20 trīslitru burkas marinētu gurķu pagrabā gaida savu kārtu, kad tiks celti galdā tad, kad ārā nekas vairs neatgādinās par saulaino vasaru.

Paldies Tev, Agita !

Mājas lapas iepriekšējais variants.