Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Mūsējie un “Rūsa vējā”

Publicēts Otrdiena, 30 Jūnijs 2020

    Izbraucienu vakars ar retro moto kluba “Rūsa vējā” izveidotāju no Balvu novada Tilžas pagasta Kasparu Romanovski bija ļoti gaidīts. Kaspars mūsu pusē zināms ne tikai kā Misters Latvija 2011, bet arī kā veselīga un aktīva dzīvesveida atbalstītājs, seno spēkratu restaurators. Motivācijas pasākumu ieguvušie bērni veica dažādus “prāta asināšanas” darbiņus, bet pēc tam tika izvizināti jaunu ritējumu atguvušajā “emkā”. Bērnu emocijas sita augstu vilni – tas tik ir piedzīvojums. Paldies ,Kaspar, par atsaucību!

 

Mājas lapas iepriekšējais variants.