Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Pārgājienā uz Rugāju ūdenskrātuvi

Publicēts Pirmdiena, 11 Maijs 2020

        Ārkārtējās situācijas stingrie noteikumi mūsu ikdienā ievieš zināmu aktivitāšu apsīkumu ārpus centra teritorijas. Mēs nedrīkstam doties motivācijas pasākumos , visas aktivitātes bērniem, kas, ievērojot noteikumus, nopelnījuši bonusu, notiek uz vietas. Tie ir dažādi pikniki,  KINEKT iekārtas izmantošana jautrām kustību spēlēm, kino vakari konferenču zālē ar čipsiem un kolu, spēļu un atrakciju pēcpusdienas Vecāku atbalsta mājas telpās. Neskatoties uz mūsu centieniem, klientus noteiktie ierobežojumi ietekmē emocionāli. Tāpēc, vienojoties ar dibinātāju, saņēmām atļauju iziet pārgājienā uz  Rugāju ūdenskrātuvi, kas atrodas 1,5 km attālumā no centra. Šajā laikā tika nodrošināta tikai mūsu pieeja atpūtas vietai. Sociālie audzinātāji jau iepriekš bija parūpējušies par ugunskura vietas sakārtošanu, vēlāk visi kopā klāja mielasta galdu , cepa desiņas un maršmelovus. Bērniem notika dažādas sacensības. Mājās centrā visi atgriezās piekusuši, bet laimīgi, jo neziņa par to, kas notiek aiz sētas COVID-19 laikā tika mazināta.

Mājas lapas iepriekšējais variants.