Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

2019. gada nogalē

Publicēts Piektdiena, 03 Janvāris 2020

Decembra mēneša otrā puse atbalsta centra klientiem parasti ir daudziem pārsteigumiem bagāta. Neskatoties uz baltās ziemas trūkumu, bērniem tika radīta patiesa svētku sajūta.  Sākoties Adventa laikam, sociālo audzinātāju vadībā meitenes un zēni katru nedēļu gatavoja un veidoja dažādās tehnikās darbiņus saistībā ar Ziemassvētku gaidīšanu, tos visus demonstrēja un stāstīja par savām izjūtām iknedēļas prezentācijās.  Ziedot.lv projekta ietvaros viņiem bija iespēja apmeklēt Jaunlaicenes muižas muzeja izglītojoši izklaidējošo programmu „Diža meža pašā vidū”. Bērni kopā ar audzinātājiem izpušķoja centra eglīti, cepa piparkūkas, klāja svētku galdus, lēja laimes, piedalījās dažādās sportiskās aktivitātēs. Mūsu labdari – Velku biedrība, Latvijas Bērnu fonds, valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes kolektīvs, Jura Ločmana ģimene no Balviem palīdzēja piepildīt un papildināt dāvanu klāstu, kas bija ļoti noderīgi, jo centrā dāvanas bērni saņem gan abos Ziemassvētkos, gan Jauno gadu sagaidot. Tās bērni saņem arī no ciemiņiem. Ar Ziemassvētku vecīti un dāvanu maisu no Rīgas ieradās arī mūsu labdares Olgas ģimene, lai kopā ar bērniem aktivitātēs pavadītu laiku, izsniegtu  Olgas un viņas domubiedru grupas sarūpētās lietas. Pāri palikušās neizdalītās rotaļlietas tiks atdotas bērniem, dodoties uz dzīves vietu. Mēs sirsnīgi pateicamies ikvienam, kas svētku rosībā atrada ceļu uz mūsmājām.

Mājas lapas iepriekšējais variants.