Svarīga informācija

Pakalpojuma saņemšanai ir jānoslēdz līgums, nepieciešami 2 līguma eksemplāri. Pakalpojuma līgums bērnam ir pieejams šeit. Pakalpojuma līgums pavadošai personai ir pieejams šeit. Pēc aizpildīšanas un parakstīšanas abus līguma eksemplārus jānogādā LRAC "Rasas pērles". Sīkāka informācija, zvanot direktorei Ilzei Andžai 64563493 vai 26538388.

Kontaktinformācija

Sociālais darbinieks 64563494
Diennakts mob. 26538388
Fax. 64563764

Informācija

Valsts apmaksāto rehabilitācijas kursu vardarbībā un prettiesiskās darbībās cietušiem bērniem nodrošinām iepriekš vienojoties par bērna ievietošanu institūcijā.
Nepieciešamā dokumentācija bērna ievietošanai institūcijā

Šokolādes muzejā un Rīgas Zoo

Publicēts Otrdiena, 18 Aprīlis 2017

Pateicoties atbalstītājiem no Labo Darbu fabrikas, 13. aprīlī centra skolas vecuma bērniem bija iespēja doties ekskursijā uz Rīgu. Šoreiz Labo Darbu fabrikas aktīvistes Ksenija Mlikova, Irēna Drozdova un Natālija Olesika  "Rasas pērļu" bērniem bija sarūpējušas "Laimas" šokolādes muzeja un Rīgas zooloģiskā dārza apmeklējumus. Ekskursijas laikā varēja ne tikai iepazīties ar Latvijā slavenākās konfekšu fabrikas vēsturi, bet arī panašķēties ar šokolādes fondū, pašiem izveidot savas īpašās šokolādes konfektes, kas bērniem ļoti patika, jo konfektes varēja likt dāvanu kastītēs un vest līdzi uz centru. Pēc gardās rīta puses "Laimas " muzejā bērni sociālo  audzinātāju Ļesjas un Ilonas pavadībā devās uz zooloģisko dārzu. Tā kā ārā  bija diezgan vēsi, mūsu ceļotājiem neizdevās ieraudzīt dzīvnieku mazuļus. Taču acis priecēja tropu mājā redzētais, sajūsmu izraisīja žirafju mājas apmeklējums un , protams, mazie un veiklie mērkaķēni. Pēc eksursijām bērni devās saildīties uz labdaru sarūpētajām uzkodām MCDonaldā. Diena bija izdevusies.Paldies Rīgas draugiem!

Mājas lapas iepriekšējais variants.